O nás

Naša spoločnosť bola založená pred viac ako desiatimi rokmi v roku 2004. Zaoberá sa predajom, kúpou a prenájmom realít všetkých kategórií – bytov , domov, rekreačných objektov, priemyselných objektov a hál, hlavne v Nitre a okolí.Počas našej existencie sme získali množstvo skúseností , ktoré dnes vieme odovzdať našim klientom. V obchodných transakciách s realitami zabezpečujeme plný servis – počnúc obhliadkou nehnuteľnosti, zverejnenie na našom portáli, ale hlavne servis pri samotnej realizácii kúpy, predaja alebo nájmu a prenájmu nehnuteľnosti. K tomuto účelu pripravujeme všetky typy zmlúv, ktoré sú potrebné k realizácii obchodu – zmluva o predbežnej zmluve, zmluva o kúpe a predaji resp. nájme a prenájme nehnuteľnosti.

Pri príprave zmlúv a odborných posudkov spolupracujeme s právnou kanceláriou a znalcami z oblasti nehnuteľností. Samozrejmosťou je aj poradenstvo pri financovaní nehnuteľnosti resp. odborné poradenstvo v oblasti daní z nehnuteľnosti.

Naša stránka je dostupná veľmi jednoduchým spôsobom nielen priamo na našej webovej adrese ale aj vo všeobecnom vyhľadávaní realít konkrétnej kategórie.

Samozrejme pri akýchkoľvek otázkach sme Vám k dispozícii prostredníctvom kontaktov na našom webe.